Your search results

Kariéra

Záleží jen na vašem rozhodnutí

„Naším cílem je vychovat ze zájemců o tuto pozici profesionální poradce a zároveň bohaté a úspěšné lidi. Řádně se v týmu věnujeme všem kolegyním a kolegům, vyučujeme rozvoji obchodního myšlení, strategickému rozvoji obchodování, tvorbě obchodu, rozhledu v realitním podnikání, prodeji a práci s nemovitostmi.“

Kariéra

Profese reslitního poradce je pozice velice kvalitní, moderní, efektivní a pro svou potřebnost také stále více žádaná. Dává možnost si vydělat skutečně hodně peněz, každý si tak může zrealizovat svoje sny a přání a v životě tak dosáhnout dobrého postavení, které se pak projevuje jednak v profesi, ale i soukromém životě, což tvoří kompaktní celek vytvářející kvalitu našeho života.

Přijmeme nové kolegyně a kolegy na pozice realitní makléř, obchodník, případně na externí spolupráci:

– pro oblast Praha

– pro oblast Středočeský kraj, kde vždy platí, jedno město – jeden makléř
– vzdělání středoškolského nebo vysokoškolského typu
– požadujeme sociální vyzrálost a charakter

Provize: 50%, v případě zkušených makléřů s klientským kmenem dohodou

Nejsou nutné předešlé zkušenosti. Kvalitní školení zajišťuje přípravu pro práci s firemním informačním systémem a seznámení se s interními pravidly činnosti. K dispozici zcela zdarma je zázemí kanceláře v centru Prahy na Václavském náměstí. Pracujeme pod kvalitní značkou a je to právě zázemí a stabilita značky, která nám zjednodušuje práci a umožňuje nadstandardně si vydělat zodpovědnou a klientům prospěšnou službou.

Zde je vaše příležitost zapojit se do našeho týmu.

Pohovor je možné domluvit zde:

Mobil: 604 909 220 nebo E-mail: info@realok.cz