Your search results

Prodej bytů rezidence Praha 8

od 6.500.000 Kč
V kategorii:
Voctářova 2449/5,
přidat do oblíbených
498

Komplex domů tvoří soukromý prostor, který nabízí vše pro moderní způsob života.

Další etapu projektu Dock River Watch III tvoří tři nízkopodlažní bytové domy s celkem 72 byty, které jsou dostupné v dispozicích od 1+kk až po luxusní penthousy.

Jednotlivé etapy projektu DOCK získávají mnohá ocenění v prestižních soutěžích jako jsou například Best of reality nebo CIJ Awards.

Všechny bytové jednotky charakterizují velkolepé prosklené plochy, francouzská okna, expresivní vstupní haly, světelné podhledy, výběr kvalitních povrchových materiálů a luxusní vybavení interiérů reflektující individuální potřeby každého majitele. Byty zároveň disponují balkonem, terasou či předzahrádkou s jedinečným výhledem na vodní hladinu nebo zeleň.

Projekt DOCK, to není jen luxusní bydlení s výhledem na vodní hladinu, ale také možnost skutečně využít veškerých výhod, které bydlení u vody nabízí. Součástí rezidence je přístavní molo, kde je možné kotvit lodě až do délky 12 metrů. Jde o zcela plnohodnotnou „marinu“, vybavenou standardními službami: tankování, připojení na vodu a elektřinu, správa lodě včetně mytí a servisu. Samozřejmostí je protipovodňová ochrana před stoletou vodou, nonstop ostraha a bezdrátový internet v celém přístavu.

Rezidence DOCK nabízí i dostatek podzemních parkovacích stání, kolárnu a mycí box, stejně jako centrální recepci s obsluhou 24 hodin denně.

 

Adresa: Voctářova 2449/5
Město:
PSČ: 10000
Stát: Česká Republika
Číslo nemovitosti: 18174
Cena: od 6.500.000 Kč

Kontaktujte mě